1. Anasayfa
  2. Komik Video

2023 Nissan 400Z Test Sürüşünde Görüntülendi [Video]

2023 Nissan 400Z Test Sürüşünde Görüntülendi [Video]
0

Nissan’ın yıllar sonra yeniden üretmeye karar verdiği ikonik 400Z spor otomobil, ABD sokaklarında test edilirken görüntülendi. İlginç bir kamuflaj çalışmasıyla karşımıza çıkan araç, geçtiğimiz aylarda paylaşılan görsellerle birebir aynı.

Birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir içerikte Nissan’ın amiral gemisi aracı 400ZYıllar sonra yepyeni bir versiyonla karşılaştım. hakkında konuştuk. Tasarımı ve teknik donanımıyla dikkat çeken aracın seneye çıkması muhtemel. ikinci yarıda 2023 model olarak çıkacak.Şimdi 400Z ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı.

Nissan’ın yıllar sonra yeniden üretmeye karar verdiği 400Z, ABD sokaklarında dolaşmak görülen. Aracı takip eden sektör kaynakları, prototip aracın kısa bir videosunu yayınladı. Nissan yetkilileri, sokakta test ettikleri aracı alışılmadık bir şekilde kamufle etti. Öyle ki aracın kaputunda kamuflaj detayı yer almıyor, sadece aracın sağ arka kısmında Nissan logosu ve Z rozeti yer alıyor. bantlarla kapatılmış.

İşte Nissan 400Z’nin sokaklardaki görüntüsü

Dürüst olmak gerekirse, paylaşılan görsellerden tasarım ve teknik detaylar hakkında. hiçbir bilgi alınamıyor. Nissan, geçtiğimiz aylarda tanıttığı spor arazi aracında herhangi bir değişikliğe gitmedi. En azından birazdan sizlerle paylaşacağımız videoda da görebileceğiniz gibi arkası bire bir aynı. İleride değişiklik yok. göremiyoruz.

İLGİLİ HABERLER

Dünyanın en çok satan ‘Fiat’ otomobilleri belli oldu: Türkiye’de üretildi Türkiye’de kaldı

Nissan’ın neden 400Z prototipini sokağa koyduğuna dair bir sorusu var. açıklamadı. Ayrıca bu gezide hangi testlerin yapıldığı ve test sonuçlarının ne olduğu bilinmiyor. İlk yıllar sonra katılarak tasarlanan spor otomobil, bakalım piyasaya çıktığında ne kadar ilgi görecek…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir