1. Anasayfa
  2. Komik Video

30 km/s ile Giden Traktör, Polisleri Peşine Taktı [Video]

30 km/s ile Giden Traktör, Polisleri Peşine Taktı [Video]
0

ABD’de garip bir polis kovalamacası yaşandı. Ortalama hızı 30 km/ha olan bir traktör, onlarca polis aracını kovaladı. Kilometrelerce süren kovalamacada traktörü durdurmak kolay olmadı.

ABD’de polisin izlediğini biliyorsunuz. Bazen hırsızlar, bazen daha büyük suçlar işlemiş kanun kaçakları. düzinelerce polis arabasını kovalaKilometrelerce koşarlar. Bu yazıda bir kez daha polis kovalamacasından hakkında konuşacağız. Ama bu sefer işler cidden komik.

ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde polis peş peşe ihbarlar almaya başladı. İddiaya göre bir traktörkasıtlı olarak yayalara ve araçlara çarpmaya çalışmak, can ve mal güvenliğini tehlikeye atmak. Bunun üzerine onlarca polis traktörü takibe aldı. Alıştığımızın aksine oldukça düşük bir hızla (yaklaşık 30 km/s) kilometrelerce süren kovalamaca devam etti. Yavaşlamanın sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi bir traktörün başrolde olmasıydı.

Sivri uçları ve silahları durdurmak bile kısa sürdü!

Edinilen bilgiye göre Ronnie K. Hicks isimli zanlıyı durdurmak kolay olmadı. Kilometrelerce devam eden kovalamacada, lastikleri patlatmak için sivri uçlu tuzaklar ve tüfekler kullanıldı. her halükârda John Deere Markalı traktörün güçlü lastikleri tüm bunlara karşı direnç gösterdi ve kovalamaca devam etti. kovalamaca sırasında dört araç ciddi şekilde hasar gördü. ifade edilir.

Peki sonuç ne oldu? Traktör sürücüsü kovalamaca sonunda vazgeçerek traktörü terk etti ve polis tarafından takibe alındı. HATIRLAMAK. Ronnie K. Hicks’in davasının Mart ayında görülmesi bekleniyor.

Durdurulan traktörün son durumu:

traktör

İşte bir traktörün onlarca polis aracını kovaladığı anlar!

Kaynak:
https://wataugaonline.com/chase-involving-law-enforcement-and-a-traktör/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir