1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Amazon ile Pinterest Anlaştı: Alışverişler Kolaylaşacak!

Amazon ile Pinterest Anlaştı: Alışverişler Kolaylaşacak!
0

Amazon ve Pinterest arasında çok yıllı bir işbirliği yapılmıştır. Bu işbirliğinin bir parçası olarak Pinterest, ilgilenilen ürünler için Amazon reklamları gösterecek. Kullanıcı doğrudan bu reklam üzerinden alışveriş yapabilecek.

2009 yılında kurulmuş ve o zamandan beri ileri geri hizmet vermeye devam etmektedir. Pinterestplatformun kaderini belirleyecek bir anlaşma yapmış görünüyor. Bugünkü mali toplantıda yapılan bir duyuru, Pinterest ile Amazon Ads arasında çok yıllı bir anlaşmaya varıldığını ortaya koydu. Anlaşmanın detayları açıklanmadı ancak işbirliği, tüketicilerin Amazon ve Pinterest’i birlikte kullanmasına yardımcı olacak. hayatlarını kolaylaştıran türden.

Pinterest’i bilirsiniz. Pano sistemine sahip olan platform, fotoğraf ve video odaklıdır. Tüketiciler bu uygulamayı kullanarak hayatlarıyla ilişki kurabilirler. yeni fikirlere ulaşma imkanı var Amazon’un reklam işi tam olarak bununla ilgili. En genel ifadesi ile Pinterest kullanıcıları bundan sonra ilgi duydukları ürünlerle ilgilenmektedir. Amazon reklamları görmeye başlayacaklar. Böylece görülen bir ürün anında satın alınabilir.

Hem Amazon hem de Pinterest kazanacak

Pinterest ve Amazon arasındaki anlaşma, tüketiciler için hayatı kolaylaştıracak bir anlaşma. Çünkü bir Pinterest kullanıcısı, uygulamadan bulduğu bir ürünü aratıp Amazon reklamını görebiliyor. Pinterest’teki bilgilerini kullanabilirler. Böylece üyelik açma ya da bilgi girme zorunluluğu ortadan kalkmış olacak. Pinterest ve Amazon verileri birbiriyle entegre çalışacak. Bu arada; Aylık Pinterest kullanıcı sayısı 463 milyon Size söyleyeyim, seviyede.

İLGİLİ HABERLER

Amazon Binlerce Kişiyi İşe Aldıktan Sonra Pişman mı? İşten çıkarılanlar yeniden işe alınabilecek!

Pinterest’in Amazon ile olan sözleşmesinin kullanıcı tarafı hakkında daha fazla bilgi edinin detay vermedi. Amazon reklamlarının nerede görüneceği, kullanıcıların Amazon’a mı gitmesi gerekip gerekmediği veya satın alma işlemlerinin Pinterest’te tamamlanıp tamamlanmayacağı belirsiz. Ancak Pinterest bunun gelecek yıldan itibaren değişeceğini söylüyor. TAKVİMLER 2024’ü gösterdiğindeBu işbirliğinin meyvelerini toplamaya başlayacağız.

İLGİLİ HABERLER

Amazon Prime vs. Hepsiburada Premium: Hangisi paraya değer?

Kaynak:
https://techcrunch.com/2023/04/27/pinterest-announces-multi-year-ads-partnership-with-amazon/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir