1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Amazon Prime’a Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat!

Amazon Prime’a Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat!
0

Amazon, Türkiye’de açıldığından beri 7,90 TL olan Prime hizmetini artırdı. İşte Amazon Prime’ın yeni fiyatı…

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Amazon, Prime Video ve Prime Gaming servislerini de bünyesinde barındırmaktadır.Amazon Prime“hizmetini artırdı. İlk 30 gün ücretsiz olduktan sonra ayda 7,90 TL’ye satın alınabilen Amazon Prime’ın fiyatı ise tam fiyat. 3,8 kat arttı. Peki Amazon Prime şu anda nasıl fiyatlandırılıyor?

Amazon Prime internet sitesinde yer alan bilgilere göre kullanıcılar ilk 30 günlerini geçirebiliyor. ücretsiz sürüm kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak ilerleyen dönemde 7,90 TL yerine 39 tl ödeme gerekli olacaktır. Tüketiciler, Amazon Prime’ın e-ticaretteki avantajlarına ek olarak, bu tutarı ödedikten sonra Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerine de erişebilecek.

İşte Amazon’un sitesindeki açıklama

Amazon Prime şu ana kadar rakiplerine göre oldukça iyi durumda. erişilebilir hizmet olarak kalmıştır. Bu nedenle Türkiye’deki internet kullanıcılarının gözünde özel bir yere sahipti. Türkiye’de hizmet vermeye başladı ilk o günden beri Aynı fiyatta kalan hizmet şu an 39 TL’ye kullanılabiliyor.

Amazon Prime tarafından sunulan avantajlar ve hizmetler:

  • Prime Alışveriş
  • Birincil Video
  • Prime Oyun
  • Başbakan Günü

Amazon da büyümeyle ilgili bir açıklama paylaştı:

“Prime, Amazon’un tasarruf, rahatlık ve eğlenceyi bir araya getiren abonelik hizmetidir. 2020’de Türkiye’de lansmanından bu yana Prime’ı üyelerimiz için daha da değerli hale getirmek için yatırım yapmaya devam ettik. Hızlı, ücretsiz ve sınırsız Prime gönderimi. Devamı Ürün seçeneği ekledik, aynı gün ücretsiz teslimat yapılan il sayısını 17’den 50’ye çıkardık, üyelerimize “Çok al az öde”, randevulu teslim ve indirimlerden erken yararlanma gibi avantajlar sunduk.

Ayrıca Prime Video’da “The Lord of the Rings: The Rings of Power” gibi Amazon Originals içeriklerinin sayısını artırırken, en çok izlenen film Bergen başta olmak üzere birçok film ve dizi ile içeriğimizi zenginleştirdik. 2022’de Türk sinemalarında ve ilk yerli Amazon Originals filmi “You’re Dreaming”.

25 Nisan’dan itibaren Prime hizmetimizin aylık üyelik ücretini 39 TL olarak güncelliyoruz. Bu yeni fiyat, ilk fatura döngüsünden itibaren yeni üyeler için 25 Nisan’da ve mevcut Prime üyelerimiz için 25 Mayıs’ta geçerli olacaktır. Bu, Prime’ın Türkiye’deki lansmanı. Bu, 2020’den beri ilk değişiklik.

Prime ile üyelerimize benzersiz avantajlar sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Amazon Prime’ın büyümesini nasıl yorumluyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir