1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Amouranth Twitch’ten Banlandı!

Amouranth Twitch’ten Banlandı!
0

Ünlü Twitch editörü Amouranth yine platformdan banlandı. Bu, yayıncının en son 2021’de olmak üzere platformdan aldığı altıncı yasaktı.

Gerçek adı Kaitlyn Siragusa’dır. morant, en ünlü Twitch yayıncılarından biri. Öyle ki 2016 yılından beri platformda yer alan yayıncının 6,3 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor. Amouranth, milyonlarca kazandığı OnlyFans’ta çok popüler olmasıyla da tanınır.

Ünlü yayıncı hakkında bugün önemli bir gelişme yaşandı. Amouranth, Twitch’ten uzun bir aradan sonra bir kez daha yasaklandı. 29 yaşındaki TV kişiliği daha önce Twitch’in kurallarını ihlal etmişti. geçici olarak beş kez yasaklandı. Son olarak, eğer 2021 yasaklandı

Amouranth’ın neden yasaklandığına dair bir bilgi yok

tarafından Amoranth hesabında girdiğinde,Bu kanal Twitch topluluğunun ve politikalarının veya Hizmet Şartlarının ihlali nedeniyle geçici olarak hizmet dışı metin görüntülenir. Bu da ünlü yayıncının geçici olarak yasaklandığını ortaya koyuyor.

Nedeni hakkında kesin bir bilgi olmasa da bazı müstehcen şeylerden dolayı bu kararın alınmış olma ihtimali bulunuyor. Öte yandan yasağın başka bir yayıncıyı dövüşmek için ringe davet ettiği için geldiğine dair söylentiler var. Twitch kuralları, fiziksel zarar ve tehdit gibi şeylerin yasaklanabileceğini söylüyor.

İLGİLİ HABERLER

Twitch’te “en çok abone olunan yayıncı” rekoru: Ayda 1,5 milyon dolar…

Ünlü yayıncı geçtiğimiz aylarda 18+ yayın yapma tehdidi aldığını söyleyerek gündeme gelmişti. Çarpıcı ifadelerinde eşinin kendisini tehdit ettiğini söyledi. Daha sonra kendini güvende ilan etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir