1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

D’Amelio Kardeşler, TikTok’u Neredeyse Satın Alıyordu

D’Amelio Kardeşler, TikTok’u Neredeyse Satın Alıyordu
0

TikTok’un en çok kazanan iki ismi olan D’Amelio kardeşler, platformu satın almaya yakın olduklarını açıkladılar.

İçerik üreticileri için en büyük gelir kaynaklarından biri. keneABD’de genel bir yasağın eşiğinde olmaya devam ediyor. Çin ile en az sürtüşmeden uzak olan TikTok hakkında bugün çok ilginç bir haber geldi.

TikTok’un yıllardır en yüksek ücretli içerik üreticileri olan Charlie D’Amelio ve Dixie D’Amalio kardeşlerin ailesi, TikTok’u doğrudan satın almak istedi. çok kısa süre sonra Belgeseli izleme potansiyeline sahip olacağımız olay bu.Bildiğiniz gibi, olmadı.

TikTok devleri platformu satın almayı bıraktı:

D’Amelio ailesinin babası Marc D’Amelio, 18 Nisan’da Twitter’da yaptığı paylaşımda, “TikTok satın almak için bir grup yatırımcı topluyorum.” kullanmıştı. Ancak üç gün içinde bu fikirden uzaklaştı.

İçerik Oluşturucu Ekonomi Zirvesi’nde gazetecilerin sorusunu yanıtlayan D’Amelio, bu fikrin artık masada olmadığını duyurdu. Sebebini ise basitçe şöyle paylaştı:

“Çok pahalı.”

60 milyar dolar Takdir edilen TikTok’u satın almak elbette her cesur insanın harcı değil. Ancak D’Amelio, bu güce sahip olduklarını yineledi:

“D’Amelio Brands için çok para topladık ve bunu yapacak bağlantılarımız var.”

D’Amelio ailesi yaklaşık 8 ay önce kendi krallıklarına taşındı. D’Amelio Markaları işletmesini kurmuştu. Şirket, 6 milyon dolarlık bir tohum yatırımı almıştı. Şirketin faaliyetlerinin kendi moda, güzellik ve yaşam tarzı ürünlerini geliştirmek olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERLER

Drake ve The Weeknd’in Tiktok’ta 10 milyondan fazla izlenen yeni şarkısı aslında bir yapay zeka ürünü!

Kaynak:
https://techcrunch.com/2023/04/20/the-damelio-family-wont-buy-tiktok-but-they-thinkt-about-it/

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir