1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk, Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Kişi Oldu

Elon Musk, Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Kişi Oldu
0

Twitter’ın sahibi Elon Musk, Twitter’da en çok takip edilen isim oldu. Bu unvan şimdiye kadar eski ABD Başkanı Barack Obama’ya aitti. Musk şimdiden yaklaşık 40 bin takipçiyle Obama’yı geride bıraktı.

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan milyarder iş adamı. Elon Musk Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Platformun sahibi Elon Musk en çok takip edilen isim oldu. Twitter’da bugüne kadar en çok takipçisi olan isim eski ABD Başkanı Barack Obama oldu.

Yaptığımız kontrollerde Barrack Obama’nın şu anda 133 milyon 42 bin 98 takipçisi olduğunu görüyoruz. Elon Musk’ın güncel takipçi sayısı 133 milyon 81 bin 590. Haziran 2022’de 100 milyon takipçi sınırını aşan Musk’ın artık yeni bir unvanı var.

Eylemlerin ciddiyeti Elon Musk’ın takipçi sayısını artırmış olabilir

Elon Musk, Twitter’ı yıllardır aktif olarak kullanıyor. Geçmişte daha çok paylaşımlar yapan Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra platformla ilgili. son Haberler Kendi hesabından paylaşımlara başladı. Bu durum, Twitter ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak isteyen kullanıcılara olanak sağlamaktadır. gizemli Öyle görünüyor.

Barack Obama’nın Twitter hesabındaki durum:

Twitter'da Barack Obama

Twitter’daki popüler hesaplar arasında ise 113 milyon 308 bin 491 takipçi ile üçüncü sırada yer alıyor. Justin Bieber108 milyon 389 bin 52 takipçi ile dördüncü sırada Katy Perry108 milyon 293 bin 835 takipçi ile beşinci sırada yer aldı. RihannaKaty Perry ve Rihanna arasındaki rekabetin nasıl sonuçlanacağını zaman gösterecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir