1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk: Twitter’ı Satabilirim

Elon Musk: Twitter’ı Satabilirim
0

Elon Musk, BBC’de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha çok Twitter’ı satın alma sürecinden bahseden Musk, Twitter CEO’sunun aynı zamanda köpeği olduğunu söyledi. Bu arada; Musk, bir alıcı bulabilirse Twitter’ı satacak.

milyarder işadamı Elon MuskBBC’ye dikkat çekici bir röportaj verdi. Bu röportaj aslında Musk için pek çok itirafı da beraberinde getirdi. Yaptığı açıklamalara baktığımızda Elon Musk’ın bazı pişman olacaksın Göreceğiz. Elon Musk’ın BBC muhabiri James Clayton ile yaptığı röportaja yakından bakalım.

Elon Musk’ın BBC röportajının büyük bir bölümü 44 milyar dolara satın alınan Twitter hakkındaydı. acı verici Bir süreçten geçtiğini belirten Musk, şunları söyledi: “Ağrı seviyesi oldukça yüksekti. Parti gibi değildi.Twitter’ı satın aldığına pişman olmadığını söyleyen milyarder iş adamı, son birkaç ayın oldukça iyi geçtiğini söyledi. vurgulama Geçtiğini açıkladı, ancak işler yavaş yavaş yoluna girdi. Bu arada; Elon Musk, iyi bir teklif olması durumunda Twitter platformu satabilirsin ekledi.

Twitter’ın CEO’su ben değilim, köpeğim

Musk, BBC’ye verdiği röportajda ilginç bir açıklama yaptı. Ünlü milyarder, evcil hayvanı Shiba Inu Floki’nin sosyal medya platformunun CEO’su olduğunu söyledi ve ona Elizabeth Holmes’un giydiği siyah bluzları giydirdi.

BBC muhabiri James Clayton, Musk’tan Twitter’ın CEO’su olarak bahsettiğinde Musk, Clayton’ı düzeltti ve “Twitter’ın CEO’su değilim. Twitter’ın CEO’su benim köpeğim. O harika bir köpek, çok uyanık ve ondan bir şey almak zor” cevabı verdi.

Twitter’ın reklam gelirleri arttı

James Clayton’ın Twitter’ın mali durumunu sormasının ardından çarpıcı bir açıklama yapan Musk, işler iyi gidiyor kurulmuş. Bu önemliydi çünkü kontrolü Elon Musk’tan aldıktan sonra Twitter reklamverenlerden uzaklaştı ve bu da platformun bir numaralı gelir kaynağını kuruttu. Twitter’ın kendisi bile iflas edebilir dedi. BBC’nin açıklamasına göre, reklamverenler geri döndüğünü ortaya çıkarmak. Gelecek adına da konuşan iş adamı, şunları söyledi:İşler iyi giderse, nakit akışı bu çeyrekte pozitife dönebilir.dedi.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk, Twitter şirketini kapattı

2022-2023 sezonu teknoloji dünyası için pek iyi geçmedi. Öyle ki, istisnasız tüm büyük şirketler, toplu işten çıkarma Onlar yaptı. Twitter bunlardan biriydi. Elon Musk, platformu devraldığında 8.000 civarında çalışanı olduğunu ve bu sayının şu an 1.500 seviyesinde onu belirt.

“Topuklarıma vurdum”

Elon Musk

Elon Musk’ı bilirsiniz; Sözlerinin ardından tweet atmaya devam ediyor. İşte bu konuda itirafta bulunan iş adamı, “Topuklarıma çok mu vurdum? Evet. Sanırım saat 3:00’ten sonra gönderi paylaşmamalıyım. Tartışma yaratabilecek bir tweet atacaksanız, bunu bir taslak olarak kaydedin ve ertesi gün tekrar bakın.ifadeleri kullanarak, aslında onları paylaşmaktan dolayı pişman olduğunu işaret etti.

Bu arada; son saatlerde sizlerle Biz paylaşıyoruz Bir haberimizde Elon Musk, Twitter’da ücretsiz mavi tik ile ilgili bir açıklama yaptı ve son başvuru tarihi belli oldu. 20 Nisan olduğunu söyledim. Tabii bu tarih biraz kafa karıştırıcıydı. Ancak Musk, BBC’ye verdiği bir röportajda da aynı açıklamayı yaptı. Yeni Ücretsiz Mavi Tikler, Gerçekten 20 Nisan olabilir.

İLGİLİ HABERLER

Eski CEO Parag Agrawal Twitter’a Dava Açtı: Elon Musk, İşten Çıkardığı Çalışanlara Tazminat Bile Ödemedi

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir