1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk, Twitter’ın Logosunu Dogecoin ile Değiştirdi

Elon Musk, Twitter’ın Logosunu Dogecoin ile Değiştirdi
0

Twitter’ı satın aldığından beri her türlü değişikliğe giden Elon Musk, kullanıcılardan tepki görüyor. Sosyal medyada tepki çeken değişikliklerden sonuncusu Twitter’ın web logosunun Dogecoin ile değiştirilmesi oldu.

Twitter’ı resmi olarak iki katına satın alan Elon Musk, platformu devraldığından beri birçok sorunla karşılaştı. Twitter’ı epey değiştiren yeni özellikler, birçok kullanıcıdan destek alırken, birçok kullanıcıdan da tepki alıyor.

Dev sosyal medya platformunu kendine göre modelleyen Musk, geçen hafta şirketin basın e-postasına otomatik yanıt olarak “gülen kaka emojisi” tanımladı. Musk’ın son eylemi Dogecoin için Twitter Web Logosu sıraydı

Twitter logosu Dogecoin olarak değişti

Twitter’da yaptığı değişikliklerle kendisini sık sık gündemde bulan Elon Musk, sonunda şirketin basına gönderdiği e-postaya otomatik olarak yanıt verdi. “kaka emojisi” tanımla geldi. Daha sonra Twitter’da bilgi arayan gazeteciler, yanıt olarak yalnızca “gülen kaka emojisi” ile karşılandı.

Platformu değiştirerek hatta kullanımdan kaldırarak birçok kişiden tepki alan Elon Musk, şimdi de Twitter Web logosunu Dogecoin ile değiştirdi. Musk, platform üzerinden yaptığı bir paylaşımla Twitter’ın Dogecoin olarak değişen logosuyla alay etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir