1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk’ın Sahte Twitter Hesapları Varmış!

Elon Musk’ın Sahte Twitter Hesapları Varmış!
0

Elon Musk’ın 2 sahte Twitter hesabı olduğu ortaya çıktı. Musk, hesaplardan birini “kabul etmiş” olsa da ikinci hesapla ilgili somut bir açıklama yok.

milyarder işadamı Elon Musk Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Twitter’ın sahibinin en az 2 sahte Twitter hesabı olduğu ortaya çıktı. Suçlamalardan biri Elon Musk doğru olarak Kendisi tavır almış olsa da ikinci hesaba ilişkin somut bir gelişme yok. Gelin Elon Musk’ın sahte Twitter hesaplarına yakından bakalım.

Hepsi Elon Musk’ın Twitter hesabında abone sayısının açıklaması ile su yüzüne çıktı. Elon Musk paylaştı ekran görüntüsüMusk’ın aslında abone sayısıyla birlikte başka bir hesabı olduğunu ortaya çıkardı. 25 milyonu aşkın izlenme sayısına ulaşan paylaşım, elbette bazı şahin gözlü Twitter kullanıcılarının da dikkatinden kaçmadı. Kullanıcı incelemeleri, milyarder iş adamının Twitter’daki ilk sahte hesabının açıldığını gösteriyor. Elon testi (@ErmnMusk) kanıtlanmış.

İşte Elon Musk’ın sahte hesabını ortaya çıkaran ekran görüntüsü:

Elon Test adlı hesaptan paylaşılan gönderilerDaha çok Elon Musk’ın kendisiyle ilgiliydi. Milyarder iş adamı kendini ve özellikle Tesla’yı çok seviyor gibi görünüyor. senin aşkın hakkında Paylaşmaktan mutluydu. Üstelik resmi hesabında 130 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Musk, sahte hesabının insanlar tarafından takip edilmesini istiyordu. Çünkü Elon Test adlı hesaptan”beni takip et‘ paylaşımı yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

Twitter’ın Instagram Hikayeleri’nde yanıp sönen “Filolar” özelliği geri döndü

Elon Musk bir yanıtta bu hesabın kendisine ait olduğunu “kabul etti”

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir