1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Imgur, ‘Misafir’ Olarak Yüklenen Tüm Görselleri Silecek

Imgur, ‘Misafir’ Olarak Yüklenen Tüm Görselleri Silecek
0

Kullanım şartlarını güncelleyen fotoğraf, video ve GIF depolama platformu Imgur, 15 Mayıs’ta konuk olarak yüklediği tüm görselleri sileceğini duyurdu. Platform müstehcen görüntülere de izin vermeyecektir.

2009’da açıldı ve o zamandan beri yüklenen milyarlarca fotoğraf ve videoyu barındırdı. İmgur Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Kullanım şartlarını güncelleyen platform, bazı kullanıcıların şimdiye kadar yükledikleri tüm içerikleri sileceğini duyurdu. İmgur’u aktif olarak kullanıyorsanız, 15 Mayıs 2023Biraz önce bahsedeceğimiz şartları yerine getirmelisiniz.

Şimdiye kadar Imgur, tüm kullanıcıların ücretli veya ücretsiz içerik yükleyebildiği bir platformdu. Ancak 15 Mayıs’tan itibaren bu durum değişecek. Öyle ki tüm paylaşımlar, hesap sahibi olmadan platforma içerik yükleyen kullanıcılara ait. silinecek. Tek yapabileceğiniz, yüklediğiniz tüm içeriğin bir kopyasını indirmek.

Müstehcen içerik de silinecektir.

Konuk tarafından yüklenen içeriğin silinmesi, Imgur’un verdiği tek karar değildir. Platform gelecekte çıplaklık veya pornografi içerebilir. müstehcen içeriğe gözünüze çarpmayacak. Platformun kullanım şartlarına uymayan tüm içerikler otomatik olarak silinecektir.

Resmi açıklamaya göre kullanıcıların 15 Mayıs’tan önce harekete geçmesi gerekecek. Bu içerikte; Hesap oluşturduktan sonra şimdiye kadar tüm içerikler misafir olarak yüklenmiştir. TEKRAR YÜKLE gerekecek Bu meşakkatli süreç, platformdaki milyonlarca içeriğin kaynağıdır. yok olmak bu neden olabilir?

Tüm internet dünyası etkilenebilir

Imgur tüm konuk fotoğraflarını sileceği için Imgur’dan görüntüleri içe aktarın Siteye gömülü resimler de silinecektir. Bu nedenle, binlerce web sitesinden milyonlarca görüntü bir anda buharlaşabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir