1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram ‘Ortak Koleksiyon’ Özelliği Kullanıma Sunuldu

Instagram ‘Ortak Koleksiyon’ Özelliği Kullanıma Sunuldu
0

Instagram, kullanıcıların ortak koleksiyonlar oluşturmasına olanak tanıyan yeni özelliğini kullanıma sundu. Özellik kapsamında 250’ye kadar kullanıcı paylaşımlı koleksiyon oluşturabilecek.

Instagram, dünyanın en popüler fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu. yeni bir özellik katma. Platformun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, kullanıcılar artık ortak koleksiyonlar yaratabildiklerini. Böylece Instagram’daki kullanıcı deneyimi biraz iyileştirildi.

Aslında, Instagram’da 2017’den koleksiyonlar oluşturulabilir. Ancak bu koleksiyonlar kullanıcılara özeldi. Şimdi bu değişti. Instagram artık birden fazla kullanıcının paylaşılan bir koleksiyon oluşturmasına izin verecek. açıklamaya göre 250 kullanıcıya kadarpaylaşılan bir koleksiyonun parçası olabilir.

İşte Instagram’ın yeni özelliği böyle görünüyor

Instagram’ın işbirlikçi toplama özelliğini kullanmak oldukça kolaydır. Koleksiyona bir gönderi ekleyip adlandırdıktan sonra, ayarlar bölümüne gidebilir ve o koleksiyona kimlerin erişimi olduğunu görebilirsiniz. dahil edilecek sen karar vermelisin. Tüm kullanıcılar daha sonra paylaşılan koleksiyona içerik ekler. Ne yapabilirim.

İLGİLİ HABERLER

Instagram’a yeni olmazsa olmaz(!) özellikler geliyor: Twitter rakibi yolda!

Bu özellik hakkında bilinmesi gereken birkaç şey var. Özel bir hesaptan koleksiyona eklenen bir gönderinin tüm kullanıcılar tarafından görüntülenmesi için kullanıcıların o hesaba sahip olması gerekir. takip etmek zorunda kalacaklar. Diğer taraftan; Kullanıcılar oluşturdukları koleksiyonları link veya DM yolu ile başkasıyla paylaşamayacaktır. Henüz dağıtım aşamasında Özelliğin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir