1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Jack Dorsey’den Elon Musk’a Çok Sert Twitter Eleştirisi!

Jack Dorsey’den Elon Musk’a Çok Sert Twitter Eleştirisi!
0

Jack Dorsey, geçmişte ölümüne savunduğu Elon Musk’a sert davrandı. Dorsey, Twitter’ın satışını eleştirirken geçmişte söylediklerinin tam tersi bir tavır aldı. Jack Dorsey’in neden eskisi gibi düşünmediği açık değil.

Twitter’ın kurucularından biri, ancak artık platformla hiçbir ilgisi yok. Jack Dorseybeklenmedik açıklamalarda bulundu. Geçmişte Twitter satın aldığınız için Elon MuskKendisine destek olan Dorsey, şimdi milyarder iş adamına düşman gibi görünüyor. Ancak bunun nedeni anlaşılamamıştır.

Jack Dorsey de sette olan Elon Musk hakkında açıklamalarda bulundu. merkezi olmayan sosyal ağ Bluesky tarafından desteklenmektedir. Soru cevap etkinliği düzenleyen Jack Dorsey, Elon Musk ile ilgili sorulan sorularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. geçmişte”Güvendiğim tek isim o.“Dorsey bu kez yaptığı açıklamada övüyor”Musk, Twitter için en iyisi olduğunu söylüyor kanıtlayamadı.“Çıkış yaptı.

“1 milyar dolarlık cezayı ödeyip iflas etmeliydiler”

Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığında doğru bir tavır sergilemediğini söyleyen Twitter kurucusu, bir sonraki aşamaya geçecek. her şey daha da kötüye gidiyor iletilen. Süreçle ilgili Twitter yönetim kurulunu eleştiren Dorsey, her şirketin en yüksek ve en karlı teklifi veren kişi veya kurumlara satıldığını söyledi. Yönetim kurulunun satışı tamamlamakta ısrar ettiğini söyleyen Dorsey, “Keşke meclis satışı zorlamasaydı.Elon Musk hakkında konuşan kurucu, şunları söyledi: “Bana göre o gitmek zorunda Ve 1 milyar dolar ödemeleri gerekirdi.” söz konusu.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk, Twitter’a karşı açtığı “savaşta” Twitter kurucusunun desteğini alıyor

Bu arada; Elon Musk’ın Jack Dorsey’e tepkisini merak ediyor olabilirsiniz. ilginç, misk fazla rahatsız etmedi. Bir televizyon programına katılan milyarder iş adamı, “Twitter iflasa doğru hızla ilerliyordu. Bu yüzden ciddi adımlar atmak zorunda kaldım. başka seçenek yoktu.’ kelimelerini kullanmak yeterliydi.

İLGİLİ HABERLER

Platform kurucusu Jack Dorsey, Twitter’da ‘çalışan öldürdüğü’ için Elon Musk’tan özür diler: İşte nedeni

İLGİLİ HABERLER

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’den “Trump yasağını kaldıracağım” diyen Elon Musk’a destek (Zaten yasaklı değil mi?)

Kaynak:
https://www.washingtonpost.com/technology/2023/04/29/elon-musk-Twitter-jack-dorsey/

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir