1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Kerem Kınık, Hakkındaki Tweet’lere Erişim Engeli Getirtmiş

Kerem Kınık, Hakkındaki Tweet’lere Erişim Engeli Getirtmiş
0

Free Web Turkey’in paylaştığı habere göre Kerem Kınık, kendisi hakkında paylaşılan bazı Tweetlere erişimin engellenmesini talep etti ve bu talepler aynı gün kabul edildi.

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından çok tartışılan Kızılay Başkanı Kerem Kınık hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. ücretsiz web türkiyekaydeden Kerem Kınık hakkında atılan bazı Tweetler için erişimin engellenmesini talep ettiğini söyledi.bu talebin kısa sürede yerine getirildiğini iddia etti.

Edinilen bilgiye göre Kınık, toplam 8 Tweet için erişim yasağı talebinde bulundu. Bu 8 Twe’yi istemek, Sulh Ceza Hakimliği’nce aynı gün kabul edildi atılan tweetler ise 16 Mart 2023 tarihli kararla engellendi.

Engellenen Tweetlerden biri de Şahan Gökbakar’ın iddiasına verilen yanıtlardan biri oldu:

Engellenen tweetlerden biri de o oyuncu Şahan Gökbakar’dı”12 farklı yönetim kurulu başkanından toplam 306 bin lira maaş aldığınız yazıyor. Bunları bir kenara bırakalım, insanlar size neden kızıyor ve siz neden istifa edesiniz? Çünkü felaket anında çadır sattınız. Kendinizi affedin ve görevi bırakın! gerisi boşKerem Kınık’ın paylaşımına verdiği yanıtlardan biri de şu oldu.

Tweet’i engellenen Kenan İpek, kararı aşağıdaki tweet’inde paylaştı ve birkaç arkadaşın tweet’inin engellendiğini ifade etmişti. Dosyada erişim reddi talebinin Kerem Kınık tarafından yapıldığı bilgisi yer aldı:

Kaynak:
https://www.freewebturkey.com/kizilay-baskani-kerem-kinik-hakkidaki-tweetlere-erisimi-engelletti/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir