1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Meta Verified Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Meta Verified Türkiye Fiyatı Belli Oldu
0

Meta platformları ücretli olarak mavi işaretleyecek olan “Meta Verified” sisteminin Türkiye fiyatı ortaya çıkmış olabilir. Görünüşe göre Meta Verified Türkiye’de pek uygun olmayacak.

Birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir haberde Instagram ve Facebook’un çatı şirketi olan Meta, Twitter’a benziyor. ücretli mavi tik Sisteme geçiş hakkında konuştuk. Mark Zuckerberg’in bizzat yaptığı açıklamalar, Facebook ve Instagram’da doğrulama rozeti sahibi olmak isteyen kullanıcıların aylık ödeme yapmasını zorunlu hale getirecekti. Meta bu sistem”Meta doğrulandı‘ diye seslendi onları.

Şimdi ise Meta Verified ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Meta’nın bir süre önce bazı ülkelerde test ettiği sistem, kademeli olarak Türkiye’de de yayılmaya başladı. Öyle görünüyor. Hatta fiyatla ilgili bilgiler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. İçin LOG haberine göre Türkiye’de “bekleme listesine” katılmak isteyen bazı kullanıcılar için Meta Onaylı, aylık ücretler hakkında bilgi onu da yap

Meta Verified Türkiye fiyatı: aylık 279,99 TL

Meta Verified için paylaşılan ekran görüntüsünü incelediğimizde bekleme listesi Zamanın ilerlediğini görüyoruz. Buna paralel olarak; Meta Verified’a aylık abonelik 279,99 TL da bildirilecektir. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi fiyat bilgisi tüm kullanıcılara açık değil. Kendi komutlarımızda şöyle bir ekranla karşılaşıyoruz:

Meta doğrulandı

Şunu da belirtmekte fayda var; LOG’a bölünen fiyatın nihai fiyat olması muhtemeldir. Çünkü Meta, 19 Şubat 2023 tarihinde bir açıklama yaparak Meta Verified için web’de 11.99$, iOS ve Android’de 14.99$ ödeyeceklerini açıklamıştı. Dolar/TL paritesi o gün 18.86 seviyesindeydi. 19 Şubat’ta 14,99 dolar, 280 tl civarıydı. Meta, fiyat beyanı yaptığı günün kurunu kullanır. sabitlenebilir.

Meta Verified hakkında detaylı bilgi için:

İLGİLİ HABERLER

Twitter’ın izinden giden Mark Zuckerberg, Facebook ve Instagram için yeni bir abonelik hizmetini duyurdu: Meta Verified

Kaynak:
https://www.log.com.tr/instagram-ve-facebook-icin-onay-rozeti-getiren-meta-verified-aboneliginin-turkiye-fiyati-ortaya-cikti/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir