1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

MrBeast, Çalışanlarının Yaşaması İçin Mahalle Satın Alıyor

MrBeast, Çalışanlarının Yaşaması İçin Mahalle Satın Alıyor
0

Hayırseverliğiyle tanınan MrBeast, bu kez çalışanları ve ailesi için bir mahalle devralmaya başlamış gibi görünüyor. YouTuber, yaşadığı mahallede 5 ev daha satın aldı.

En çok aboneye sahip YouTuber Bay Canavar (Jimmy Donaldson)bugüne kadar yaptığı bağış ve yardımlarla adından söz ettirdi. Özel hayatını oldukça sade yaşamasıyla tanınan YouTuber, bugün Elon Musk’ı anımsatan bir haberle gündeme geldi.

New York Post’un paylaştığı detaylara göre Jimmy Donaldson, son iki yılda mahallesindeki başka evleri almaya başladı. MrBeast’in bu evleri, çalışanların yaşaması için satın alındı.

320 bin dolarlık evde yaşıyor, çalışanlarına çok daha pahalı evler aldı…

MrBeast, tamamen devralmaya başladığı mahalledeki ilk evi 2018 yılında 320 bin dolara satın aldı. Ama etrafındaki evlerin biri hariç hepsine çok daha fazla para harcadı. Bu evlerin hiçbiri satılık değildi.

Aktarılan bilgilere göre MrBeast, 2019 yılında sadece üç ev için 1.45 milyon dolar ücret ödedi. Toplam 5 ev aldı. bu evlerden sadece biri onunkinden daha ucuzdu. O evi 2020 yılında 263 bin dolara satın aldı.

Peki MrBeast’in evleri satın alma planını nasıl bileceğiz?

Aaron Bowden adlı evlerden birinin eski sahibi The New York Post’a verdiği demeçte plan ortaya çıktı. Bowden’a göre, MrBeast çalışanlar ve aile Onları bu evlere taşıyacağını söyledi.

İLGİLİ HABERLER

YouTuber olmak için kim heyecanlı. Bu gönderiye dikkat edin: MrBeast yıldan yıla toplam görüntüleme sayısını açıklıyor

Kaynak:
https://nypost.com/2023/05/08/mrbeast-has-slowly-bought-up-a-north-carolina-neighborhood/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir