1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Sadece Onaylı Twitter Hesaplarının Tweetleri Gösterilecek

Sadece Onaylı Twitter Hesaplarının Tweetleri Gösterilecek
0

Elon Musk, Twitter’da geleceğin yeniliklerinden bahsetti. Açıklamada, 15 Nisan’dan itibaren “Sizin İçin” sekmesinde yalnızca onaylı hesaplardan gelen tweet’ler önerilen tweet olarak gösterilecek.

Son zamanlarda, Twitter’ın kasasında sadece dört aylık para kaldı. açıklayan milyarder işadamı Elon Muskplatform hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Bugün yapılan açıklama Twitter’ı vuracak yeni özelliklerle Elon Musk’ın Twitter deneyiminin bir yandan iyiye ve kötüye gideceğini gösteren açıklamalarıyla ilgiliydi.

Twitter’ı bilirsiniz; platformda çok fazla bot hesabı orada. Bu hesaplar hemen hemen her konuda görünebilir. İşte Elon Musk tarafından yapılan açıklamalar, bot hesapların artık eskisinden daha az görüneceğini gözler önüne seriyor. Robot sürüsünden kaçan Elon Musk en çok bir şekilde bulduğunu söylüyor. Peki bu yol nedir?

Sizin İçin Yapıldı sayfasında yalnızca doğrulanmış hesapların gönderi paylaşması önerilecektir.

Elon Musk’ın yaptığı paylaşıma göre, kullanıcılar 15 Nisan’dan itibaren “Senin için özelYalnızca sayfadaki doğrulanmış kullanıcıların gönderilerini görecekler. Bu, bot hesapların veya trol tweetlerin sıklığını ciddi şekilde azaltacaktır.

Bilmek; Twitter’da 300-500 takipçisi olan ve tweet’lerine on binlerce beğeni alan birçok hesap var. Ancak Twitter, onaylanmayan bu hesapların paylaşımlarını yeni dönemde açıklamayacak. Bu nedenle, az takipçisi olan kullanıcılar gönderinin viral olma olasılığı Bir hayli düşmüş olacak.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk, Ödeme Yapmayanlar İçin Mavi Tikleri Ne Zaman Kaldıracağını Duyurdu (Muhtemelen Yine Şaka Yapıyor)

Siyasi parti trolleri rahatsız olacak: sadece doğrulanmış hesaplar anketlere katılabilecek

cıvıldamak

Elon Musk tarafından yapılan açıklama, platformdaki anketlerin geleceğini değiştirecek gibi görünüyor. Çünkü Elon Musk, 15 Nisan’dan beri Twitter’da anketlere Yalnızca doğrulanmış hesaplar katılabilir. söz konusu. Ancak anketi başlatanlar dilerlerse herkesin oy kullanmasını sağlayabilecekler.

İLGİLİ HABERLER

GitHub, Twitter kodlarını kimin sızdırdığını bildirmek zorunda kalacak

Elon Musk’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir