1. Anasayfa
  2. Komik Video

Şaka İçin Yüzlerce Drone ile Gökyüzünde QR Kod Oluşturuldu

Şaka İçin Yüzlerce Drone ile Gökyüzünde QR Kod Oluşturuldu
0

Bir şirket şaka olarak gökyüzünde bir QR kodu oluşturmak için yüzlerce insansız hava aracı kullandı. QR kodu okutanlar, telefon ekranlarında beliren görüntü karşısında şaşkına döndü.

İnternette her gün yeni bir tane trend ve memler çıkıyor Birçoğu zamana yenik düşüp bir süre sonra yok olsa da bazıları geçen yıllara rağmen popülaritesini kaybetmiyor. “Rick Rulo” Aynı zamanda sanal dünyanın çağlara meydan okuyan şakalarından biridir.

Bilmeyenler için bu şaka klasik bir Rick Astley tek kişilik oyunudur. ‘Senden asla vazgeçmeyeceğim’Ancak, bu şakaya açılan gizli bir bağlantı göndermeyi içerir. fütürist Son sürüm, söyleyebileceğimiz kadarıyla çıtayı biraz yükseltiyor.

Şaka için 300 insansız hava aracı kullanıldı

1 Nisan’da Sky Elements Drone Shows, Dallas’ta yüzlerce özelleştirilebilir drone’u bir araya getirerek tanıttı. QR kod şekil alacak şekilde konumlanmıştır. Cep telefonlarını çıkarıp gökyüzündeki dev QR kodu okuyanlar, ekrana Rick Roll gelmeden önce harika anlar yaşadı.

Dallas Observer’a fikrin nasıl ortaya çıktığı hakkında konuşan Preston Ward, fikrin şirketin Paramount+’ta olduğunu söyledi. Nefret Gösteri için geliştirdiği bir QR kodu fikrine dayanarak, bunu bir Rick Roll memesine dönüştürmek istedi. bir meslektaştan ayrıldığını belirtti.

30 metre genişliğindeki, 75 metre yüksekliğindeki görüntüyü 20 dakika boyunca başarılı bir şekilde gece gökyüzüne ışınlamak isteyen ekip, bunu yapmak için GPS takip sistemlerine ve yüksek güçlü LED’lere sahip. 300 dron kullanılmış.

İşte yüzlerce kişiyi güldüren o fıkra

Ancak Ward, şakaya tam olarak kaç kişinin düştüğünü bilmenin imkansız olduğunu söyledi. Birkaç yüz Bir kişinin olabileceğini ve konuyla ilgili sosyal medyada dolaşan videoların da bu öngörüyü doğruladığını kaydetti.

Birinci:

Kaynak:
https://designtaxi.com/news/418315/Hundreds-Of-Drones-Square-Up-In-The-Sky-To-Rick-Roll-The-Entire-City-Of-Dallas/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir