1. Anasayfa
  2. Teknoloji

“SEO Vibes on Tour” Etkinliği, 30 Mayıs’ta İstanbul’da!

“SEO Vibes on Tour” Etkinliği, 30 Mayıs’ta İstanbul’da!
0

Bu yıl ilk kez düzenlenen SEO Vibes on Tour etkinliğinin İstanbul ayağı 30 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılım sınırlı olacaktır.

İnternet dünyasında, içeriğinizin her biri yüzlerce hatta binlerce rakip sayfa ile rekabet halindedir. Kendi platformunuzu öne çıkarmanın en etkili yolu SEO (arama motoru optimizasyonu) kriterleri en iyi şekilde karşılamaktır.

Günümüzün en değerli iş alanlarından biri olan SEO alanına yeni başladıysanız veya deneyiminiz varsa bile ilginizi çekecek bir etkinlik 30 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek: İlk “SEO Vibes on Tour” etkinliği WhitePress International tarafından düzenlenen

Tour’da SEO Vibes nedir?

Bu yıl ilki düzenlenen SEO Vibes on Tour organizasyonun bulunduğu ülkelerde SEO kültürünü canlandırmayı, SEO uzmanlarını bir araya getirmeyi ve sektör uzmanlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. niş konularda bilgi paylaşın sağlamayı amaçlar

Etkinliklerde en az üç konuşmacı SEO ve dijital pazarlama konusundaki güncel bilgilerini paylaşıyor. Ayrıca katılımcılar bu ortamda birbirlerini tanıma fırsatı buluyorlar ki bu da sahada büyük bir artı. “Ağ”ın temelleri atılır.

İstanbul’da düzenlenecek SEO Vibes on Tour İstanbul’da neler olacak?

Dijital ajans ZEO’dan SEO Vibes on Tour’un İstanbul ayağında Mert Vahit DemirWebtures CMO’su Murat Yüksel ve Türkiye’nin en büyük SEO temsilcilerinden biri mert erkaldeneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Konuşmalarının başlıkları ise şöyle olacak:

  • E-Ticaret Markaları İçin SEO İpuçları – Mert Vahit Demir
  • SEO süreçlerinde Rainbow stratejisi ile bakış açımızı nasıl şekillendirebiliriz? – Murat Yüksel
  • Google’ın AI algoritmalarına uygun içerikler üretmek – Mert Erkal

Konuşmaların ardından katılımcılara serbest zaman verilecek. Türk kahvesi ile networking fırsatı sahip olacağız.

SEO Vibes on Tour, 30 Mayıs saat 09:00’da Delta Hotels İstanbul’da kahvaltı ile başlayacak. Etkinliğe katılmak için bilet almak isteyenler bu linkte Ayrıntılar sayfasına ulaşmak için tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir