1. Anasayfa
  2. Komik Video

Stranger Things 4. Sezon Kamera Arkası Paylaşıldı [Video]

Stranger Things 4. Sezon Kamera Arkası Paylaşıldı [Video]
0

Netflix, bu yaza damgasını vuran Stranger Things’in 4. Sezonunun eğlenceli kamera arkası görüntülerini paylaştı. Videoda Vecna’yı görünce “vay be” diyeceksiniz.

Sorunlu Hawkins kasabası ve onu kurtarmaya çalışan bir grup gencin hikayesini anlatan Stranger Things 4. sezonu, bu yaza damgasını vuran ilk dizi olmayı başardı ve tüm sosyal ağların gündemine oturdu.

5. sezonunu dört gözle beklemeye başladığımız Stranger Things 4. sezonu başlar başlamaz kamera arkası görüntüleri ile eğlenceli olduğu kadar kalitesiyle de dikkat çekiyor. Netflix’in paylaştığı Stranger Things’in kamera arkası görüntülerini hep birlikte izleyelim.

Stranger Things 4. sezon kamera arkası fotoğrafları: Vecna ​​sette de ürkütücüydü

Video, Stranger Things 4. sezon ekibinin bir koşu sahnesinde ve çoğunlukla şovu çekerken repliklerini bozduğunu, birbirlerine güldüğünü, korktuğunu veya düştüğünü gösteriyor. eğlendiklerini görüyoruz.

Vecna’nın kostümünü daha önce paylaşmıştım, görsel efekt değil. Yani sette bile oldukça korkutucu olduğunda Oyuncuların bu sahnelerde gülebiliyor olması gerçekten ilginç bir detay.

Stranger Things 4. sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de bizim gibi 5. Sezonu dört gözle bekliyor musunuz? Lütfen düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

İLGİLİ HABERLER

Stranger Things Yapımcısından Şaşırtan Açıklama: Stranger Things Sinema Evreni Geliyor, Deadpool Olabilir!

İLGİLİ HABERLER

Stranger Things 5. Sezon: Yayın Tarihi, Hikaye, Oyuncular ve Tüm Detaylar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir