1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Susam Sokağı’nın NFT’leri Geliyor

Susam Sokağı’nın NFT’leri Geliyor
0

Popüler çocuk dizisi Susam Sokağı’nın NFT’lerinin yayınlanacağı açıklandı. Kurabiye Canavarı’nın da yer alacağı bu NFT’lerin tanesi 60 dolardan satılacak.

benzersiz İnternet varlıklarını blok zincirine işleyerek oluşturulur. NFT’ler2021 yılının başından itibaren tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Milyonlarca doları bulan fiyatlarla satılan bu varlıkların popülaritesi geçmiş yıllara göre önemli ölçüde azalsa da dev markaların NFT hareketleri hız kesmeden devam etti.

O artık birçok insanın çocukluğunda önemli bir yer tutan dünya çapında tanınan bir ünlü. Susam Sokağı’ndan NFT’lerin çıkacağı açıklandı. Çeşitlilik Dizinin arkasındaki kuruluş Susam Atölyesi, NFT’lerin 19 Mart’ta VeVe adlı uygulama üzerinden satışa sunulacağını duyurdu.

Kurabiye Canavarı içeren NFT’lerin her biri 60 ABD dolarına mal olacak

Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Susam Sokağı’ndan ilk NFT’ler bisküvi canavarı içerecektir. Bu ikonik mavi karakteri içeren tek bir NFT, koleksiyona dahil edilecek. Toplamda 5.555 varlık hayranların kullanımına sunulacak.

Koleksiyondaki her bir Susam Sokağı NFT’sinin fiyatı, dijital bir pazar yeri olan VeVe’de satılacak 60 dolar (1.138 TL) olacaktır. VeVe’nin daha önce Marvel, Pixar, Star Wars, DC ve daha fazlası gibi popüler markaların NFT’lerini sunan bir platform olduğunu belirtmek gerekir.

İLGİLİ HABERLER

Resmi Game of Thrones NFT’leri Alay Edildi: Finalden Daha Kötü

Susam Atölyesi Direktörü Jennifer Ahearn, NFT’leri serinin kalıcı mirasını kutlamanın ve hayranların Susam Sokağı sevgisini sergilemenin bir yolu olarak gördüklerini söyledi. Bu yıl çeşitli NFT Susam Sokağı koleksiyonlarının geleceği açıklamalarda da yer aldı.

Kaynak:
https://variety.com/2023/digital/news/sesame-street-nfts-cookie-monster-veve-1235545680/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir