1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Teknolojik Ürünleri Satın Almadan Deneyin: Kiralarsın Nedir?

Teknolojik Ürünleri Satın Almadan Deneyin: Kiralarsın Nedir?
0

Bir teknoloji ürünü alıp almama konusunda kararsızsanız, Rentals ile ürünlere geçici olarak erişebilir ve cihazları bir hafta boyunca deneyebilirsiniz.

Günümüzde birçok teknolojik cihaz yüksek fiyatlara sahipken, iade hakkının kaldırılması ile Bir ürün satın aldıysanız ve memnun değilseniz, yapabileceğimiz başka bir şey yok. Ancak bu gibi durumlarda yüksek fiyatlı ürünler aldıktan sonra pişman olmamamız için teknoloji ürün kiralama hizmetleri hayatımıza girmiştir.

En iyi platformlardan biri kira, sunduğu esnek model ile birçok fırsatı barındırıyor. Daha sonra kiralanan ürünün kiralama süresi uzatılabilir, kiralama sona erdirilebilir veya kiralanan cihaz ikinci el değerinden satın alınabilir.

Rentals ile neler kiralanabilir?

Rentals’dan adını sıkça duyduğunuz Xbox, Playstation 5, Oculus VR gözlüğü, kamera, koşu bandı, oyun tekerleği gibi ürünlerin yanı sıra temizlik gibi satın almadan önce bir süreliğine kiralayarak denemek isteyebileceğiniz birçok ürün var. robot, dik elektrikli süpürge, bebeğin kucağı, biberon ısıtıcısı veya scooter. birçok cihaza 1 haftalık, 1 aylık veya 3 aylık kiralama süreleriyle erişilebilir.

Kiralamak güvenli mi?

kira

Dört kurucu ortak tarafından kurulan Krialarsın, 2021 yılından beri teknoloji şirketi olarak faaliyet göstermekte olup, Ocak 2022’den itibaren aktif olarak kiralama hizmeti vermektedir. Şirket, kiralama işlemlerinde sigorta sağlamaktadır.

Binlerce müşteriye ulaşmayı başaran Kiralarsın, kiralama süresi boyunca kullanıcının cihazlara verdiği zararlardan sorumludur. %80 hasar sigortası promosyonlar. Dileyen kullanıcılar ek “İşin Bitti” hasar sigortası ile bu oranı %100’e çıkarabilirler.

Siz kiralayın, QNB Finansbank altyapısı ile online ödeme imkanı sunar.

Cihazlar nasıl teslim edilir?

kira

Cihazlar, sıfır veya sıfıra çok yakın deneyim vaadiyle kullanıcılara teslim edilir. Kiralanan cihazı satın almak isteyen kullanıcılar için kalan garanti süresi ve cihazın kullanım süresine göre ikinci el fiyat sunulmaktadır. Böylece merak ettikleri teknoloji ürünlerini denemek ve satın almak isteyen kullanıcılar, cihazları evlerinde deneyebilir ve uygun fiyatlara erişim sağlayabilirler.

şimdilik hizmet Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illerde mevcuttur.

Cihazlar bu 18 ilde adresinize teslim edilmektedir. İstanbul’da cihazı iade ettiğiniz gün adresinize gelerek cihazı tekrar teslim alır. Diğer şehirlerde, cihazlar ücretsiz iade kodu ile Kargo şubesine teslim edilerek Kiralarsın’a gönderilir.

2023 yılı boyunca Webtekno takipçilerine %10 indirim fırsatı!

bizim torunlarımız”WEBTEKNO10” indirim kodu ile Kiralarsın.com’da Ürün kiralamada %10 indirim bir şansı var. Kampanya 2023 yılı boyunca devam edecek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir