1. Anasayfa
  2. Teknoloji

TurkNet Abonelik Fiyatı [Güncel] – Webtekno

TurkNet Abonelik Fiyatı [Güncel] – Webtekno
0

Popüler internet servis sağlayıcı TurkNet, abonelik fiyatlarına zam yaptı. Peki son zamla TurkNet güncel fiyatları nasıl değişti?

Ülkemizdeki popüler internet servis sağlayıcılarından TurkNet, bugün müşterilerine can sıkıcı bir haberle ulaştı. Şirket tarafından gönderilen kısa mesajda, TurkNet abonelik fiyatlarına zam yapılacağı belirti. TurkNet, geçmişte yaptığı gibi peşin ödemelerde hem daha az ücret hem de 1 yıl sabit fiyat garantisi sunacak.

TurkNet’in abonelerine gönderdiği kısa mesajda, zamlı fiyatların Eylül 2023 itibarıyla geçerli olacağı belirtiliyor. Yani mevcut TurkNet müşterileri, ağustos ayı için önceki fiyattan ödeme yapacaklar. Eylül ayı geldiği zaman da zamlı tarife uygulanacak. Peki TurkNet zamlı fiyatları nasıl?

TurkNet güncel fiyat listesi:

Paket Eski Fiyat Yeni Fiyat
Fiber (100 Mbps) 249,90 TL 299,00 TL
GigaFiber (1000 Mbps) 249,90 TL 299,00 TL

Eğer TurkNet kullanıyorsanız ancak zamlardan etkilenmek istemiyorsanız, yıllık peşin ödeme yapabiliyorsunuz. TurkNet’in gönderdiği kısa mesaja baktığımızda, 12 aylık peşin ödeme için 299,90 TL yerine 279,90 TL ödeme yapılması gerekiyor. Eğer bu yöntemi tercih ederseniz, Eylül 2024’e kadar yaşanacak fiyat değişimlerinden etkilenmeyeceksiniz.

TurkNet’in müşterilerine gönderdiği kısa mesaj:

TurkNet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir