1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Blue Tüm Dünyada Kullanılabilir Oldu!

Twitter Blue Tüm Dünyada Kullanılabilir Oldu!
0

Twitter’ın çeşitli avantajlar sunan Twitter Blue abonelik paketi dünya çapında lanse edildi. Ancak Twitter Blue abonesi olan kullanıcılar, abonelik paketinin vaat ettiği tüm özelliklerden yararlanamaz.

Aylardır gündemde olan Twitter’ın Twitter Blue aboneliği ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Elon Musk twitter mavidünya çapında kullanıma sunulduğunu duyurdu. Artık isteyen herkes Twitter Blue abonesi olabilir. Ancak bu abonelik paketiyle ilgili her şey hala YERLEŞTİRİLDİ durumda değil. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Tüm bunlar bir yana, Twitter Blue aboneliğinin vaat ettiği tüm özelliklere sahibiz. henüz gönderilmedi Göreceğiz. Öyle ki, Twitter Blue abonesi olmaya karar verirseniz şimdilik sadece doğrulama rozeti, tweet düzenleme ve 1080p video yüklemenin keyfini çıkarabileceksiniz. Uzun videolar yükleyebilme, ana sayfa reklamlarını ikiye bölebilme ve sonuçlar sayfasının üst kısmında görünebilme. gelecek kullanıma sunulacaktır.

iOS ve web sürümünde mevcuttur

Hatta Twitter Blue kısa bir süre önce Türkiye’de kullanıma açıldı. kullanılabilir hale getirildi. Testlerimizde Android’de Twitter Blue’ya abone olmaya çalıştığımızda özellik henüz kullanılamıyor. etkin değil Göreceğiz. Ancak, iOS ve web sürümünde Twitter Blue aboneliği satın alınabilir.

Gri rozet başvuruları da alınmaya başlandı.

twitter mavi

mavi twitter, 3 renk doğrulama rozeti sistemine sahip olacaktır. Bu içerikte; Mavi rozet bireysel kullanıcılar tarafından, sarı rozet ise işletmeler tarafından kullanılmaya devam edecek. Devlet yetkilileri ve devlet daireleri gibi kurum ve kuruluşlar gri bir doğrulama rozeti kullanır. Twitter açıklaması ayrıca gri doğrulama rozetleri için de söylüyor. başvurular başlıyor ifade etti. Yetkililer, ilgili hesap için Twitter Blue aboneliği satın aldıktan sonra Twitter’ın talimatlarını takip ederek gri doğrulama rozeti alabilecek.

Twitter Blue hangi avantajları sunuyor?

İLGİLİ HABERLER

Twitter Blue yeni özelliklerle yeniden hizmete girdi (Apple kullanıcıları daha fazla ödeyecek)

Twitter Blue Türkiye fiyatları ne kadar?

İLGİLİ HABERLER

Twitter Blue kamera şakası fiyatıyla şimdi Türkiye’de: İşte tepkiler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir