1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Gönderilerinin Neye Göre Öne Çıkarılacağı Açıklandı

Twitter Gönderilerinin Neye Göre Öne Çıkarılacağı Açıklandı
0

Elon Musk, Twitter’ın gönderi sıralama algoritmasından yeni bilgiler paylaştı. Musk’ın açıklamasına göre artık kullanıcıları Twitter’da daha fazla vakit geçirmeye iten paylaşımlara yer verilecek.

Twitter’ı 44 milyar dolara satın alarak tek yetkili isim haline gelen milyarder iş adamı Elon Muskplatform hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Elon Musk, gönderilerinizden bazıları artık birden fazla vurgulanacak Dedi.. Peki bu nasıl mümkün olacak? Gelin Elon Musk’ın Twitter’daki yeni planlarına yakından bakalım.

Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara göre bir gönderinin tanıtımını belirleyen temel kriter, kişilerin ne kadar zaman harcadığım hakkında olacak. Yani beğeniler veya retweetler artık daha az önemli olacak. Musk ayrıca platforma bağlantı olarak eklenen videolar yerine yerel olarak yüklenen videoların artık daha fazla kullanıldığını söyledi. değerli o oldu söz konusu. Elon Musk, Twitter’ın yerleşik video yükleme hizmeti hakkında da bir itirafta bulundu.

“Video yükleme hizmetimiz çok kötü”

Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, platformun video yükleme hizmeti verdiğini söyledi. kötü durumda kabul edilmiş. “Maalesef video yükleme hizmetimiz çok kötü!” diyen milyarder iş adamı, halen üzerinde çalışıldığını da sözlerine ekledi. Musk, özellikle 10 dakikadan uzun videolar için, telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar için. 480p çözünürlük tercih edilmesi gerektiğini de vurguladı.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk, Twitter API’sini devlet kurumlarına ücretsiz hale getiriyor, onbinlerce TL abonelik ücreti istiyor

Elon Musk’ın yaptığı itirafın yersiz olmadığını söyleyebiliriz. Twitter kullanıcıları iyi bilir; platformda bir video izlemek gerçekten hoş değil. Yapılması gereken çalışma, Twitter’ın en büyük eksikliklerinden birinin giderilmesine yardımcı olabilir. Bu olsaydı, Twitter kullanıcıları öne çıkmak istediklerinde platforma bir bağlantı bırakmak yerine bir YouTube bağlantısı bırakmak zorunda kalacaklardı. içerik yükleme yapabilirler.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk Yine Hiçbir Şeyi Doğru Yapmadı: ‘Ücretsiz’ Mavi Tikleri Geri Getiren Twitter İstismarı Keşfedildi

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir