1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter, Kılıçdaroğlu’na Gri Tik Verdi

Twitter, Kılıçdaroğlu’na Gri Tik Verdi
0

Twitter, cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu griye çevirdi. Bu değişiklik dikkat çekiciydi çünkü gri tik hükümet yetkililerine verilen bir tik.

Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Twitter hesabı, profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafında yapılan değişiklik nedeniyle kaldırıldı. 74 yaşındaki siyasetçinin platformdaki tikleri son dakikalarda geri döndü. Ancak bu kez kenenin mavi olmadığı ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu’nun Twitter hesabı hesabında mavi tik yerine gri tik verdi. Bu değişiklik dikkate değerdi çünkü gri tik devlet hesaplarına veya devlet hesaplarına verildi.

Kılıçdaroğlu’nun gri kıyafeti böyle görünüyor

Twitter gri tik kime veriyor?

Şu anda Twitter, mavi abonelikle gelen bireysel hesaplara mavi tik, onaylı kuruluşlara altın tik ve bir devlet kurumu, çok taraflı kuruluş veya devlet görevlisinin hesaplarına gri tik sağlıyor.

Alınan Kılıçdaroğlu onay işaretinin alınabilmesi için uygun şartların sağlanması gerekmektedir. Twitter Yardım Merkezi’ne buna göre “Devlet Başkanları (Başkanlar, Krallar ve Başbakanlar), Başkan Yardımcıları (Başkan Yardımcıları), ulusal kabine üyeleri veya emsalleri, hükümetin veya emsallerinin resmi sözcüleri, ülkeler veya bir ulusal meclisin, parlamentonun veya emsallerinin tüm üyeleri eşler arası vücut eşit. çevrelerin bireysel üyeleriGri tik alabilir.

İLGİLİ HABERLER

Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Alevi” videosu Twitter’da en çok izlenen video oldu mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir