1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter, Ücretsiz Mavi Tikleri Ne Zaman Kaldıracak?

Twitter, Ücretsiz Mavi Tikleri Ne Zaman Kaldıracak?
0

Elon Musk, Twitter’ın geçmişte dağıttığı ücretsiz mavi tiklerin ne zaman kaldırılacağını açıkladı. Açıklamaya göre doğrulama rozetleri birkaç gün sonra kaldırılacak. Kullanıcıların mavi tiklerini devam ettirebilmeleri için Twitter Blue abonesi olmaları gerekecek.

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter’da yaşanan en büyük değişiklik kuşkusuz Elon Musk döneminde gerçekleşti. mavi tikler oldu. Geçmişte platform, gereksinimleri karşılayan herkese ücretsiz onaylı hesap rozetleri veriyordu ancak Elon Musk bunu bir gelir kaynağına dönüştürdü. Bu içerikte; yalnızca doğrulanmış hesap rozetleri twitter mavi aboneliğe dahildir. Başka bir deyişle, bir kullanıcının gerçek olduğunu kanıtlaması için Twitter Blue’ya abone olması gerekir.

Twitter Blue onaylı rozetleri satın alma süreci çoktan başladı. Ancak, geçmişte verilen tüm doğrulama rozetleri de kullanıcı hesaplarında görünecektir. devam etmek. Mart ayında bu konuyla ilgili bir paylaşım yapan platform, 1 Nisan’da tüm eski rozetlerin kaldırılacağını söyledi. Bunu sana aktarmak senin kararın 1 Nisan Şakası olabilir aktardık.

1 Nisan gerçekten bir şakaydı. Ancak, artık ücretsiz rozetler için yeni bir son tarih var!

1 Nisan çoktan geçti, ancak Twitter’ın ücretsiz doğrulama rozetleri ortadan kalkmadı. İşte bu konuda yeni bir paylaşım yapan Elon Musk, bu kez yeni bir paylaşımla karşınızda. son tarih verdi. Musk’ın açıklamasına göre geçmişte ücretsiz mavi tik sahibi olan kullanıcılar için son başvuru tarihi: 20 Nisan. Bu tarihten sonra mavi tik için Twitter Blue aboneliği gerekecektir.

İLGİLİ HABERLER

Elon Musk, Twitter şirketini kapattı

İşte Elon Musk’ın Twitter’da yaptığı o paylaşım:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir