1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter’a 10.000 Karakterli Tweet Atma Geldi

Twitter’a 10.000 Karakterli Tweet Atma Geldi
0

Twitter Blue aboneleri için yeni bir özellik kullanıma sunuldu. Twitter Blue’ya abone olan kullanıcılar artık 10.000 karaktere kadar gönderi paylaşabilecek. Ayrıca italik veya kalın yazı seçenekleri de tercih edilebilir.

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter, yalnızca Twitter Blue programına kayıtlı kullanıcıların kullanabileceği yeni bir özelliği kullanıma sundu. Resmi açıklamada Twitter Blue aboneleri bugün başlıyor 10 bin karaktere kadar Tweet paylaşabileceği belirtildi.

Hatta birkaç ay önce Twitter Blue aboneleri için Twitter karakter limiti artırılmıştı, 4000’e yükseldi. Bugün ortaya çıkan yeni açıklama, bu kapsamın biraz daha genişletildiğini gözler önüne seriyor. Yapılan değişiklikle birlikte Twitter’da tek bir tweet, uzun paragraflar Olabilir.

Para da kazanabilirler

Twitter’daki yeni özellik, kullanıcıların yalnızca 10 bin karakterlik paylaşım yapmasına izin vermeyecek. Kullanıcılar paylaşımlarını kalın veya italik harfler Kullanabilirim. Böylece hem içerik üreticisine hem de izleyiciye daha iyi bir okuma deneyimi sunulacaktır.

İLGİLİ HABERLER

Twitter’dan para kazanmanızı sağlayacak “Abonelikler” özelliği devreye girdi

Şunu da belirteyim; Her 100 karakter için 1 dakikalık okuma süresinden bahsedebiliriz. Bu durumda Twitter’da 10 bin karakter paylaşmak, 10 dakika kadar okuma süresine karşılık gelir.

Peki Twitter Blue Türkiye fiyatları nasıl?

İLGİLİ HABERLER

Twitter Blue kamera şakası fiyatıyla şimdi Türkiye’de: İşte tepkiler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir