1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter’ın Fleets Özelliği Geri Dönüyor

Twitter’ın Fleets Özelliği Geri Dönüyor
0

Elon Musk, Twitter’ın geçtiğimiz yıllarda yayınladığı ve ilgi görmeyince kaldırdığı Fleets özelliğini yeniden kullanıma açacağını duyurdu. Yenilenen filo özelliğinin neler sunacağı belli değil.

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Platformun sahibi Elon Musk Twitter’a gitti yeni ama aslında eski bir fonksiyonun geleceğini duyurdu. Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre bir süre kullanılmış ancak daha sonra kaldırılmıştı. filolargelecekte Twitter’a geri dönecek.

Hatırlayanlar olacaktır; Filolar, aslen Instagram’da Peri masalları Bu, özelliğin Twitter’a özel bir versiyonuydu. Kullanıcılar, Fleets aracılığıyla günün 24 saati fotoğraf, video paylaşabilir veya mesaj görüntüleyebilir. İşte bu özellik, yakın gelecekte tekrar gelecek Öyle görünüyor.

Elon Musk: Geçen seferki gibi olmayacak!

Elon Musk, Twitter’dan yaptığı paylaşımda filolarla ilgili detay vermedi. Ancak önemli bir açıklama yaptı. O cümle”Geçen seferki gibi değil.Buradan hareketle, Twitter’a geri gelen Fleets özelliğinin farklı bir yapıya sahip olacağına inanmamıza neden oluyor. Ancak özellik farklı bir yapıya sahip olacak. ne teklif edeceksin Öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Elon Musk’ın Twitter paylaşımı:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir