1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Ücretsiz Word – JPG Çevirme Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Word – JPG Çevirme Nasıl Yapılır?
0

.doc DOC uzantılı veya .docx DOCX uzantılı dosya ile .jpg JPG dosyasının iki farklı formatı olsa da, zaman zaman formatlar arasında dönüşüm gerekebilir. Word’ü JPG’ye nasıl dönüştüreceğinize daha yakından bakalım ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı web sitelerini görelim.

.doc uzantılı DOC dosyaları veya .docx uzantılı DOCX dosyaları, Microsoft Word’de hazırladığımız metin belgelerini saklar. .jpg uzantılı JPG dosyaları, görüntüleri depolamak için kullandığımız bir dosya biçimidir. Bazen biri metin, diğeri resimler için olmak üzere iki farklı dosya biçimi olarak görünürler. bazı kullanıcıların Word’ü JPG’ye dönüştürmesi gerekir ihtiyaçlar.

Word to JPG dönüştürme işleminden sonra .doc veya .docx dosyanız .jpg dosyasına dönüştürülür ve aslında bir metinden görsel bir görüntüye dönüştürülür. Dosya biçimi değiştikten sonra düzenleyemeyeceğiniz için her zaman orijinal dosyayı saklamanız önerilir. Gelin Word’i JPG’ye dönüştürme Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz web sitelerini ve öne çıkan özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

Word’ü bir program olmadan çevrimiçi olarak ücretsiz olarak JPG’ye nasıl dönüştürebilirim? İşte kullanabileceğiniz web sitelerinden bazıları:

  • kelime 2 jpg
  • dönüştürücü
  • herhangi bir dönüşüm
  • aspos
  • Ücretsiz çevrimiçi dönüştürme
  • Word’den JPEG’e
  • PDF Alışveriş Merkezi
  • kelime. için
  • Mi Dönş

Dosyaları da sıkıştırabilirsiniz: kelime 2 jpg

Tamamen ücretsiz olarak Word’ü JPG’ye dönüştürebileceğiniz Word 2 JPG web sitesi, Dropbox veya Dropbox aracılığıyla kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca Word dosyasına bağlantı aracılığıyla Dönüşüm imkanı sağlar. Word dosyalarını PDF formatına, PDF dosyalarını JPG formatına çevirebilir veya JPG dosyalarınızı sıkıştırıp küçülterek sitede saklamayı ve paylaşmayı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Word 2 JPG web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek herhangi bir biçimde işlem yapın: dönüştürücü

dönüştürücü

İnternet dünyasının en popüler dosya biçimi dönüştürme hizmetlerinden birini sunan Convertio ile Word’ü JPG’ye kolayca dönüştürebilirsiniz. Küçük bir detay ise site üzerinden dosyaları DOC değil DOCX dosya formatına çevirebiliyorsunuz. Word uygulaması aracılığıyla dosyalayın. DOCX formatında çıkarabileceğiniz için büyük bir problem olmayacaktır. Zaten 2007 sürümü ile Word dosyaları DOCX formatında kaydedilmeye başlandı.

Convertio web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dünyanın en hızlı dönüştürücülerinden biri: herhangi bir dönüşüm

herhangi bir dönüşüm

Herhangi bir Conv web sitesi, kullanıcılarına Word’den JPG’ye çeviri hizmetleri için en basit ve kullanımı en kolay olanlardan birini sunar. siteyi açtıktan sonra tek yapmanız gereken dönüştürmek istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakmak veya Dosya Seç düğmesi aracılığıyla arayüze yükleme. Saniyeler içinde Word dosyanız bir JPG dosyasına dönüştürülecektir. Üstelik yüklediğiniz belgeler bir saat içinde otomatik olarak silinir.

Any Conv web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hızlı, kullanışlı ve güvenli: aspos

aspos

Aspose web sitesi üzerinden cihazınızda kurulu dosyalarla Word’ü JPG’ye dönüştürebilir veya Dropbox veya Google Drive gibi bulut depolama alanlarında depolanan dosyaları da kullanabilirsiniz. sitede bir kez En fazla 10 dosya işleyebilirsiniz. Dosyaların boyutu maksimum 10 MB olmalıdır. 24 saatlik dönüşümden sonra, yüklediğiniz dosyalar Aspose sunucularından kalıcı olarak silinir.

Aspose web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dosyalarınızı bulut depolamada kullanabilirsiniz: Ücretsiz çevrimiçi dönüştürme

Ücretsiz çevrimiçi dönüştürme

Adından da anlaşılacağı üzere Online Convert Free’de başta Word’den JPG’ye dönüştürme olmak üzere aklınıza gelmeyen her türlü dosya formatı arasında dönüştürme yapabilirsiniz. çeviri işlemi için cihazınızda yüklü olanların yanı sıra. Dropbox ve Google Drive gibi bulut depolamada saklanan dosyaları da kullanabilirsiniz. Ayrıca yüklediğiniz dosyalar 24 saat içerisinde otomatik olarak sitenin sunucularından silinmektedir.

Çevrimiçi Ücretsiz Dönüştürme web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Düzinelerce dosyayı aynı anda dönüştürün: Word’den JPEG’e

Word'den JPEG'e

Word’den JPEG’e, birçok farklı dosya biçimi arasında dönüştürme yapmanızı sağlayan bir hizmet sağlar. sitede Kelime, JPEG, JPG, PDF, WebP, HEIC Gibi dosya formatları arasında dönüşüm mümkündür. Site üzerinden aynı anda 20 adede kadar dosyayı işleyebilirsiniz. Dönüştürülen dosyaları tek tek veya toplu olarak ZIP dosyası olarak indirebilirsiniz.

Word in JPEG web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yüzlerce farklı dosya biçimi desteği: PDF Alışveriş Merkezi

PDF Alışveriş Merkezi

Addaki PDF, özellikle de PDF Mall web sitesindeki Word – JPG çevirisi konusunda endişelenmeyin. PDF, XLS, TXT, RTF, HTML, PNG, JPG, XLSX, DOC Cihazınızdakilerin yanı sıra Google Drive ve Dropbox depolama alanlarında depolanan dosyalarınızı da kullanabileceğiniz PDF Mall gibi birçok farklı dosya formatı arasında dönüşüm yapabilirsiniz, yüklediğiniz tüm dosyaları silerek tam güvenlik sağlar. dönüştürme işleminden sonra sunucuları.

PDF Mall web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dosyalarınızı bir bütün olarak dönüştürmek mümkündür: kelime. için

kelime. için

word.to web sitesi, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcılarının Word dosyalarını aklınıza gelmemiş olabilecek birçok farklı dosya biçimine dönüştürmesine olanak tanır. Web sitesini açtıktan sonra dönüştürmek istediğiniz Word dosyasını sürükleyip bırakmanız veya Dosya Seç butonu ile arayüze yüklemeniz yeterlidir. Yüklemiş olduğunuz tüm dosyalar operasyondan 24 saat sonra otomatik olarak silinir. Word dosyasını sayfa sayfa veya bütün olarak dönüştürmek mümkündür.

word.to sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Geniş seçeneklerle hızlı dönüşüm: Mi Dönş

Mi Dönş

Mi Conv sitesi, kullanıcılarına basit ve kullanışlı bir arayüz üzerinden Word – JPG çeviri hizmeti sunmaktadır. 75 MB’a kadar dosyalarınızı 20 saniye veya daha kısa sürede çevireceğini söyleyen site 3D, video, arşiv, ses, resim, e-kitap, belge, elektronik tablo, CAD, yazı tipi ve GIS içeren dosyalarınızı istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.

Mi Conv sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Program yok, ücretsiz, çevrimiçi Word’i JPG’ye dönüştürme Sorunuza yanıt bulmak için kolayca kullanabileceğiniz bazı web sitelerini listeledik. Listemizde daha önce kullandığınız web siteleri varsa, deneyimlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir