1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Windows 11 Facebook Widget’ı Alıyor

Windows 11 Facebook Widget’ı Alıyor
0

Windows 11, Insiders için yeni derlemeler yayınlar. Bu güncellemeler arasında yeni bir Facebook widget’ı, Dosya Gezgini’ndeki modern bir ayrıntılar paneli ve daha fazlası yer alır.

Windows 11 widget’ları büyüyen bir ekosistem ve Facebook, ana uygulaması için yeni bir widget geliştirerek bu trende katılıyor.

Facebook widget’ı Canary, Dev ve Beta kanallarında mevcuttur ve çalışması için Facebook uygulamasının en son sürümüne ihtiyacınız vardır. Bu widget Yorumlar, yeni gönderiler ve davetler gibi bildirimleri görüntülemenizi sağlar.

Dosya Gezgini, daha kullanışlı bir ayrıntılar paneli alır

Yalnızca Dev kanalına abone olan içeriden kişiler için, derleme 23451 ile Microsoft, dosyanın daha fazla bilgi görüntüleyen, ilişkili dosyalar veya dosyanın dahil edildiği veya bahsedildiği bir e-posta konuşması gibi içerik öneren güncelleştirilmiş bir sürümüne sahiptir. Detaylar bölme testi. Bu yeni bölme birkaç hafta önce bildirildi ve sonunda kullanıma sunulmaya başlıyor.

Facebook widget'ı

Bu yeni panel, önerilen dosyalara ve diğer içeriğe ek olarak dosya için bir etkinlik geçmişi ve basit bir Ayrıca paylaş düğmesini içerir. Ayrıca, Windows 11’in geri kalanıyla uyumlu modern bir görünüme sahiptir. Şimdilik yalnızca bazı kullanıcılar bu deneyimi görecek.

İLGİLİ HABERLER

Instagram ve Facebook’ta “Mavi Tik Ücretli” sisteminin Türkiye’deki fiyatı belli oldu

Windows 11 yapı 23451, Dev kanalında Windows Insider’lar için birkaç başka iyileştirme de içerir. Örneğin, daha önce yalnızca Canary kanalında kullanılabilen yeni pencere öğesi seçme deneyimi artık kullanılabilir. Bu güncelleme aynı zamanda animasyonlu widget simgeleri ekler.

Kaynak:
https://www.xda-developers.com/windows-11-facebook-widget-preview-build/

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir