1. Anasayfa
  2. Youtube

YouTube Arka Arkaya 10 Reklam Gösterebilir

YouTube Arka Arkaya 10 Reklam Gösterebilir
0

Reklamlar için oyun alanını sürekli olarak karmaşık hale getiren YouTube, şimdi 10 atlanamayan reklam sistemini test etmeye başladı. Kullanıcılar bu duruma oldukça üzülüyor.

Dünyanın en popüler video platformu olan YouTube, başlangıcından bu yana kelimenin tam anlamıyla gelişti. Platform şu anda bazı insanlar ve sorunları için hem bilgi hem de eğlence. tek çözüm olarak görülen.

Öte yandan YouTube’un premium abonelik sistemi olan YouTube Premium da ilk kez çıktığı 2014 yılından bu yana oldukça değişti. Orijinal olarak Music Key olarak bilinen bu abonelik sistemi, bir süre sonra popüler hale geldi. artan reklamlardan kurtulmanın anahtarı oldu.

10 ilan yetmez 100 koyun

Popüler forum sitesi Reddit ve Twitter platformu YouTube’daki ABD ve Kanadalı kullanıcılar, videonun başında ve arasında Arka arkaya geçilemeyen 10 reklam koyduğundan şikayet etmeye başladı.. Bu reklamlar 5-6 saniyelik reklamlar olsa da bu toplamda 1 dakika araç. Her 4-5 dakikada bir bu reklamlardan 10 tane gördüklerini belirten kullanıcılar, YouTube’un bu sistemi getirmesine çok üzüldü. Kullanıcılar ayrıca bu reklamları mobil cihazlarda ve Android TV kutularında sıklıkla yaşadıklarını bildirmektedir.

Forumlardaki bazı kullanıcılar videonun başında 10 reklam görmüş, bazıları 5 reklam gördüğünü söylüyor, bazıları 8 reklam gördüğünü söylüyor. Reklam sayısı çoğu kullanıcı için değişiklik göstermekle birlikte bu reklamları görenlerin çoğu 10 adet reklam gördüğünü söylemektedir. Birçok kullanıcı bunun YouTube’un daha fazla Premium abonelik satması ve ücretsiz kullanıcıları bir tür “taciz” olarak tanımlar.

İLGİLİ HABERLER

YouTube Music “Toplanan” Konum Verilerini Silecek (Yine de Neden Topladınız?)

Twitter üzerinden sorulara yanıt veren YouTube yetkilileri, Bu yeni reklam sistemi henüz test aşamasındadır. ve farklı kullanıcılara farklı sayıda reklam gösterildiğini açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir