1. Anasayfa
  2. Youtube

YouTube Music’ten Bedava Üyelik Veren Beta Programı

YouTube Music’ten Bedava Üyelik Veren Beta Programı
0

YouTube Music, “Dinleme Odası” adlı bir beta programı başlatacağını duyurdu. Program için seçilenler, bir yıllık ücretsiz YouTube Müzik aboneliği ve yeni özelliklere erken erişim elde edecek. Peki giriş şartları nelerdir?

Ülkemizde de kullanılan YouTube Music, dünyanın en popüler müzik dinleme servislerinden biridir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek isteyen platform, şimdi de yepyeni bir program başlatacağını duyurdu. Program Türkçe’ye “Dinleme Odası” olarak çevrilebilir.dinleme odası’ ona isim verildi.

Dinleme odası, seçilen kullanıcılar uygulamaya gelecek Özelliklere erken erişim elde edin ve geri bildirim sağlayın Size yardımcı olur. Bu kullanıcılar, Discord’da özel bir gruba katılarak özelliklere erişebilecek ve YouTube ekibine geri bildirimde bulunabilecek. platform, program YouTube Music’in geleceğini şekillendirmeye yardımcı oluyoruz başlandığı söyleniyor.

Kullanıcılar ayrıca bir yıllık ücretsiz YouTube Music Premium aboneliği alacak

Beta programına başarıyla katılan kullanıcılara sunulan bir diğer avantaj ise; YouTube Music Premium’a bir yıllık ücretsiz abonelik. Aşağıdaki formu kullanarak kayıt olabileceğiniz program için gerekli koşullar şu şekildedir;

Programa katılım koşulları

  • müzik dinlemeyi seviyorum
  • YouTube Music’i bir yıl boyunca birincil müzik platformunuz olarak kullanmak (diğer platformları da kullanabilirsiniz)
  • Discord sohbetleri ve anketleri aracılığıyla düzenli geri bildirim sağlayın
  • Discord grubu dışında hiç kimse ile herhangi bir bilgi (ekran görüntüsü, konuşma, özellik vb.) paylaşmayınız.

Bu koşullar sağlandığı takdirde Dinleme Odası programına kullanıcıların seçilebileceğini belirtir. YouTube, gereksinimleri karşılayan herkesin seçilmeyeceğini, yalnızca belirli kişilerin programa dahil edilebileceğini ekliyor. Şirket tarafından kabul edilen sonraki adımlar için Şubat 2023’te iletişim kurulacaktır. Formda herhangi bir ülke kısıtlaması görmediğimizi de ekleyelim. Yani Türkiye’nin katılımı mümkün görünüyor.

Programa başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kayıt için bazı soruların cevaplanması gerekmektedir.

YouTube ayrıca programa katılmak isteyenlere formda bir dizi soru soruyor. Bu sorular, müzik platformlarında ne kadar müzik dinleniyor, En çok hangi platform kullanılıyor?Bu, hangi platformlar için ödeme yapıldığı, kendinizi nasıl tanımladığınız ve en sevdiğiniz sanatçılar ve müzik türleri gibi şeyleri içerir.

En çok hangi cihazlarda müzik dinlediğiniz, kısa video formatını (Shorts, Reels gibi) hangi kanallardan ve ne sıklıkta izlediğiniz, Discord kullanımınız gibi birçok ek soru da bulunmaktadır. Ayrıca geliştirme aşamasında herhangi bir özelliği başkalarıyla paylaşmamak ve YouTube Müzik gelecek yıl ana uygulama olarak kullanmamak Siz de kabul etmelisiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra programa başvurabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Spotify’ın rakibi YouTube Music, 80 milyon kullanıcıyı aştı: üçüncü en büyük müzik platformu oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir