1. Anasayfa
  2. Youtube

YouTube Premium’a Birbirinden Kullanışlı Özellikler Geliyor

YouTube Premium’a Birbirinden Kullanışlı Özellikler Geliyor
0

YouTube Premium’a birçok yeni özelliğin geldiği açıklandı. Bu özellikler arasında yüksek kaliteli 1080p videolar, videoları arkadaşlarınızla izlemenizi sağlayan SharePlay desteği ve daha fazlası bulunur.

YouTube, ücretli bir abonelik sistemi Ödül Reklamları kaldırma, indirme, arka planda oynatma ve YouTube Müzik gibi birçok kullanışlı özellik sağladı. Platform, burada da sunulan bu hizmete bazı yenilikler getireceğini duyurdu.

Yeni özellikler, daha kaliteli 1080p videolar, SharePlay destek ve diğer birçok yeniliği içerir. Ne olduklarına bir göz atalım.

Daha yüksek kaliteli videolar görüntülemek için “1080p Premium” işlevi

YouTube Premium’a gelen ilk özellik, son birkaç haftadır kullanıma sunulan Premium 1080p özelliği olacak. Bu özellik, videoları normal 1080 çözünürlükten daha yüksek kalitede izlemenizi sağlayacaktır. Google’da bu “ek ağOlacağını ve çok fazla ayrıntı ve hareket içeren videolarda faydalı olacağını söylüyor.

İLGİLİ HABERLER

YouTube, ‘ücretli kullanıcılara’ daha net 1080p videolar gösterecek: peki videolar hala 1080p ise daha net videolar nasıl olacak?

Hemen üstte gördüğünüz içeriğimizden nasıl daha kaliteli videolar çekebileceğiniz ile ilgili detaylara ulaşabileceğiniz özellik, bit hızı Arttırarak bunu yapabileceğimizi söyleyebiliriz. Google, önümüzdeki haftalarda 1080p Premium’u yayınlayacak. deney olarak Web versiyonuna gelecek demektir. Şirketin gelecek planı, özelliği herkese getirmek. Ayrıca herkesin erişebileceği 1080p görüntü kalitesine sahip videoların kalitesinde herhangi bir değişiklik olmayacağını da belirtelim.

SharePlay desteği geldi ve videoları FaceTime aracılığıyla arkadaşlarınızla izlemenize olanak tanıyor

YouTube Premium, Android kullanıcılarının Google Meet Live Sharing ile birlikte YouTube videolarını izlemesine olanak tanıyan bir özellik sunuyordu. şimdi elma SharePlay Özelliğin yayına gireceği açıklandı.

Önümüzdeki haftalarda eklenecek olan bu yenilik, iOS kullanıcılarının tam da bunu yapmasına olanak sağlayacak. FaceTime aramaları aracılığıyla Videoları birlikte izlemenizi sağlar. Apple’ın iOS 15.1 güncellemesi ile gelen SharePlay, daha şimdiden Spotify, TikTok ve daha birçok uygulamada kullanılabiliyordu.

Telefon ve tablet kullanıcıları için Kuyruğa Ekle özelliği

Premium’a gelen bir diğer özellik ise, kullanıcıların hizmeti telefon veya tabletlerinde kullanmasıdır. kuyruk videoları Olanak vermek. Halihazırda web versiyonunda bulunan bu özellik geçtiğimiz yıl test edilmişti. Bugünden itibaren herkese gelmeye başladı.

Kesilen videoları farklı cihazlardan izlemeye devam edebileceksiniz.

Son olarak, bugün kullanıma sunulan bir diğer özellik ise, platforma nereden girerseniz girin, kaldığınız videoları devam ettirmenizi sağlayan bir özellik. Başka bir deyişle, bir video izliyorsanız ve videoyu yarıda bırakırsanız, Android, iOS veya web üzerinden YouTube’a bir sonraki girişinizde, o video bir “İzlemeye Devam Et” seçeneğiyle görüntülenerek izlemeye devam etmenize olanak tanır. olmadan deneyim. Sorunlar.

YouTube Premium şu anda Türkiye’de aylık 29,99 TL ücrete sahip. Öte yandan, “öğrenci” aboneliği aylık 19,49 TL, “aile” aboneliği ise 59,99 TL’den satılıyor. Her abonelik paketinde 1 aylık ücretsiz deneme olduğunu da ekleyelim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir