1. Anasayfa
  2. Youtube

YouTube, Tüm Platformlarda Tasarım Değişikliğine Gidiyor

YouTube, Tüm Platformlarda Tasarım Değişikliğine Gidiyor
0

Dünyanın en popüler video platformu YouTube, hem mobil, hem web hem de tablet versiyonlarında tasarım değişikliği planlıyor.

YouTube, bugüne kadar birçok tasarım değişikliğine uğradı ve bunların çoğu kullanıcıya gerçekten fayda sağladı. Ancak bunlardan bazıları kullanıcıları rahatsız eden güncellemelerdi. (mobil video kalitesi bölümü gibi).

YouTube’un yeniden bir tasarım değişikliği aradığını duyduğunuzda, iyi bir şey bekleyebilirsiniz. Beklemene bile gerek yok, gel YouTube’un yeni tasarımı nasıl size göstereceğiz

YouTube, tüm platformlarda bir tasarım değişikliğine geçiyor

Şimdiye kadar birkaç kullanıcı, YouTube’un şu anda cihazlarında test ettiği bu görsel ince ayar güncellemesini indirdi. Yukarıdaki örnekte, YouTube’un iPad’deki tasarımını görüyoruz. YouTube video panoları köşeli ila yuvarlak ve gri yerine tamamen siyah Karanlık bir temaya geçti.

Sadece bu değil, normal YouTube tarayıcı sayfasında da değişiklikler var. Yukarıdaki arama düğmesi artık köşeli değil. bir kapsül şeklinde görünecek. Beğen, abone ol ve listeye ekle gibi YouTube seçenekleri de kapsüllerle çevrilidir.

İLGİLİ HABERLER

YouTube art arda 10 reklam göstermeye başladı: Biraz abartmıyor musunuz?

YouTube’un yeni tasarım değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak:
https://9to5google.com/2022/09/24/youtube-homepage-redesign-black-theme/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir