1. Anasayfa
  2. Youtube

YouTube’dan Yeni Video Düzenleme Uygulaması: YouTube Create

YouTube’dan Yeni Video Düzenleme Uygulaması: YouTube Create
0

YouTube, “YouTube Create” ismini verdiği yeni uygulamasını tanıttı. Ücretsiz ve tamamen ayrı bir hizmet olarak gelecek yeni uygulama, video düzenlemeyi çok kolay hâle getirecek.

YouTube, bugün gerçekleştirdiği Made On etkinliğinde “YouTube Create” ismini verdiği yepyeni bir uygulama tanıttı. Yeni uygulama, kullanıcılarının Shorts veya uzun videolarını düzenlemesine  yardımcı olacak.

YouTube Create, TikTok’un benzer bir amaca sahip “CapCut” uygulamasına benziyor. Bu yüzden YouTube’un TikTok’un önüne geçmek için böyle bir hamle yaptığını tahmin edebiliriz. Böyle bir uygulamanın, insanları TikTok rakibi Shorts videolar üretmeye iterek

YouTube Create, video düzenlemeyi çok kolaylaştıracak

YouTube, yeni uygulamanın kullanıcılara videolarını düzenlemek için kullanması kolay ve ücretsiz araçlar sunacağını ifade etti. Bu şekilde de video düzenleme, GIF’ler veya efekt ekleme gibi süreçlerde karşılaşılan sorunların çözüme kavuşacağı belirtildi. Şirket, uygulamasının bu süreçleri kolaylaştırmasıyla ilgili “Karmaşık düzenleme yazılımlarına ihtiyaç duymadan video üretebilirsiniz.” ifadelerini kullanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir